Černá Hora s polopenzí v říjnu

Zobrazeno 1-10 z celkem 67

Nejlevnější Černá Hora s polopenzí v říjnu

Nejlevnější Černá Hora s polopenzí v říjnu

Nejlevnější dovolenou Černá Hora s polopenzí v říjnu pořídíte v 4hvězdičkovém ubytování Hotel Sato. Svou rekreaci v období od 9.10. do 15.10.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 4 874 Kč, se stravou formou polopenze. Tato výhodná podzimní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. V ceně pobytu je zahrnuta sleva 15 % z původní ceny 5 734 Kč. Hotel Sato je situován v letovisku Sutomore. Doprava do letoviska Sutomore je v rámci této nabídky vlastním autem. Využijte nejlevnější First Minute v Černé Hoře s průměrnou recenzí 80 % dle 78 hodnotících návštěvníků.

Luxusní Černá Hora s polopenzí v říjnu

Černá Hora s polopenzí v říjnu - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou v Černé Hoře? Zkuste přepychový luxusní 4hvězdičkový Hotel Sato v letovisku Sutomore. V období od 24.10. do 31.10.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 5 720 Kč se stravou formou polopenze. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny s průměrnou recenzí 80 % podle 78 recenzujících cestovatelů. Do lokality Sutomore, kde se ubytování Hotel Sato nachází, se dostanete vlastním autem. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné podzimní dovolené First Minute v Černé Hoře.

Černá Hora s polopenzí v říjnu - nejlepší recenze

Černá Hora s polopenzí v říjnu - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 90 % má podle 20 hodnotících uživatelů 4hvězdičkový Hotel Montenegro Beach Resort. V termínu od 20.10. do 28.10.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 10 809 Kč se stravou formou polopenze. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Do lokality Bečiči, kde se ubytování Hotel Montenegro Beach Resort nachází, se dostanete vlastním autem. Užijte si nádhernou podzimní dovolenou First Minute v Černé Hoře s nejlepší recenzí.

Jaké jsou možnosti dovolené v Černé Hoře?


Ubytování
Jaké jsou možnosti ubytování s polopenzí v říjnu v Černé Hoře? Vybírat můžete z těchto ubytovacích zařízení: hotely. Při výběru ubytování v Černé Hoře sledujte recenze ostatních uživatelů a počet hvězdiček příslušného zařízení. Obecně se doporučuje zvolit minimálně tříhvězdičkový, lépe však čtyřhvězdičkový nebo pětihvězdičkový hotel.

Kdy objednat zájezd?
Nejvýhodnější je objednat zájezd typu First Minute. Se zajímavou slevou vyberte ty nejlepší termíny a lokality v Černé Hoře. Pokud si objednáte dovolenou v mezidobí mezi First Minute a Last Minute, tak budete mít ještě zajímavý výběr zájezdů, nicméně ceny budou pravděpodobně oproti First a Last Minute zájezdům o něco vyšší. Výbornou volbou je zájezd typu Last Minute, kdy seženete dovolenou za nejlevnější ceny nicméně výběr termínů a hotelů v Černé Hoře bude již omezen.

Luxusní nebo levná dovolená?
Chcete to nejlepší ubytování s polopenzí v říjnu, zajímá vás pouze luxusní dovolená? Podívejte se na ty nejlepší hotely v Černé Hoře. Pokud je pro vás důležitá cena a zajímají vás pouze nejlevnější zájezdy do Černé Hory, můžete svůj výběr vyběr zůžit na Černá Hora s polopenzí v říjnu levně případně se můžete podívat na slevy u konktrétních zájezdů. Svůj výběr dovolené v Černé Hoře můžete zůžit také na zájezdy s garancí nejnižší ceny, kterou nabízí největší cestovní agentura v ČR Invia, zastupující více 300 cestovních kanceláří působících na českém a slovenském trhu. Řazení hotelů a dalších ubytovacích zařízení dle recenzí je velmi užitečná věc, jak vybrat tu nejlepší dovolenou podle hodnocení lidí, kteří se podělili o své zkušenosti. Recenze se zobrazují v levém dolním rohu fotografie formou celkového hodnocení ubytování a počtu ohodnocení.

Výběr lokality
Svůj pobyt v Černé Hoře můžete vybrat z následujících 9 letovisek:

Alternativní dovolená
Nevybrali jste si v Cernahoralastminute.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou v Černé Hoře můžete vyzkoušet například také web Dovolená Černá Hora. Zajímají vás možnosti rekreace v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou jako Slovinsko, Srí Lanka nebo například Thajsko či Turecko.

Vyhledávání zájezdů
Vaší dovolenou: Černá Hora s polopenzí v říjnu můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu. Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí zájezdy odpovídající vašemu výběru.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2021. Cernahoralastminute.cz - porovnání cen zájezdů do Černé Hory. Web Cernahoralastminute.cz využívá cookies.