Černá Hora s polopenzí - levně

Zobrazeno 1-10 z celkem 870

Nejlevnější Černá Hora s polopenzí - levně

Nejlevnější Černá Hora s polopenzí - levně

Nejlevnější dovolenou Černá Hora s polopenzí - levně pořídíte v 3hvězdičkovém ubytování Vila Velžon. Svou rekreaci v období od 6.5. do 12.5.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 4 268 Kč, se stravou formou polopenze. Tato výhodná jarní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. V ceně pobytu je zahrnuta sleva 14 % z původní ceny 4 963 Kč. Vila Velžon je situován v letovisku Budva. Doprava do letoviska Budva je v rámci této nabídky vlastním autem. Využijte nejlevnější First Minute v Černé Hoře.

Luxusní Černá Hora s polopenzí - levně

Černá Hora s polopenzí - levně - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou v Černé Hoře? Zkuste přepychový luxusní 4hvězdičkový Hotel Sato v letovisku Sutomore. V období od 15.6. do 22.6.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 7 556 Kč se stravou formou polopenze. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny s průměrnou recenzí 80 % podle 78 recenzujících cestovatelů. Tento termín zahrnuje slevu 15 % z původní ceny 8 889 Kč. Do lokality Sutomore, kde se ubytování Hotel Sato nachází, se dostanete vlastním autem. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné letní dovolené First Minute v Černé Hoře.

Černá Hora s polopenzí - levně - nejlepší recenze

Černá Hora s polopenzí - levně - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 90 % má podle 20 hodnotících uživatelů 4hvězdičkový Hotel Montenegro-Beach Resort. V termínu od 5.5. do 11.5.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 6 680 Kč se stravou formou polopenze. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Tento termín zahrnuje slevu 25 % z původní ceny 8 907 Kč. Do lokality Bečiči, kde se ubytování Hotel Montenegro-Beach Resort nachází, se dostanete vlastním autem. Užijte si nádhernou jarní dovolenou First Minute v Černé Hoře s nejlepší recenzí.

Jaké jsou možnosti dovolené v Černé Hoře?Výběr lokality
Svůj pobyt v Černé Hoře můžete vybrat z následujících 9 letovisek:

Alternativní dovolená
Nevybrali jste si v Cernahoralastminute.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou v Černé Hoře můžete vyzkoušet například také web Dovolená Černá Hora. Zajímají vás možnosti rekreace v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou jako Chorvatsko, Jordánsko nebo například Kapverdské ostrovy či Kypr.

Vyhledávání zájezdů
Vaší dovolenou: Černá Hora s polopenzí - levně můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu. Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí zájezdy odpovídající vašemu výběru.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2021. Cernahoralastminute.cz - porovnání cen zájezdů do Černé Hory. Web Cernahoralastminute.cz využívá cookies.