Černá Hora s plnou penzí - luxusní dovolená

Zobrazeno 1-10 z celkem 105

Luxusní Černá Hora s plnou penzí - luxusní dovolená

Černá Hora s plnou penzí - luxusní dovolená - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou v Černé Hoře? Zkuste přepychový luxusní 5hvězdičkový Hotel Splendid-Conference And Spa Resort v letovisku Bečiči. V období od 10.7. do 21.7.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 45 202 Kč se stravou formou plná penze. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny. Tento termín zahrnuje slevu 25 % z původní ceny 60 269 Kč. Do lokality Bečiči, kde se ubytování Hotel Splendid-Conference And Spa Resort nachází, se dostanete vlastním autem. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné letní dovolené First Minute v Černé Hoře.

Nejlevnější Černá Hora s plnou penzí - luxusní dovolená

Nejlevnější Černá Hora s plnou penzí - luxusní dovolená

Nejlevnější dovolenou Černá Hora s plnou penzí - luxusní dovolená pořídíte v 3hvězdičkovém ubytování Komplex Ada Bojana. Svou rekreaci v období od 18.9. do 25.9.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 5 711 Kč, se stravou formou plná penze. Tato výhodná podzimní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. V ceně pobytu je zahrnuta sleva 12 % z původní ceny 6 490 Kč. Komplex Ada Bojana je situován v letovisku Ulcinj. Doprava do letoviska Ulcinj je v rámci této nabídky vlastním autem. Využijte nejlevnější First Minute v Černé Hoře s průměrnou recenzí 74 % dle 481 hodnotících návštěvníků.

Černá Hora s plnou penzí - luxusní dovolená - nejlepší recenze

Černá Hora s plnou penzí - luxusní dovolená - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 82 % má podle 65 hodnotících uživatelů 4hvězdičkový Princess. V termínu od 31.7. do 7.8.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 23 770 Kč se stravou formou plná penze. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Tento termín zahrnuje slevu 9 % z původní ceny 26 121 Kč. Do lokality Bar, kde se ubytování Princess nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha. Užijte si nádhernou letní dovolenou First Minute v Černé Hoře s nejlepší recenzí.

Jaké jsou možnosti dovolené v Černé Hoře?Výběr lokality
Svůj pobyt v Černé Hoře můžete vybrat z následujících 9 letovisek:

Alternativní dovolená
Nevybrali jste si v Cernahoralastminute.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou v Černé Hoře můžete vyzkoušet například také web Last Minute Černá Hora. Zajímají vás možnosti rekreace v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou jako Slovinsko, Srí Lanka nebo například Švýcarsko či Tunisko.

Vyhledávání zájezdů
Vaší dovolenou: Černá Hora s plnou penzí - luxusní dovolená můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu. Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí zájezdy odpovídající vašemu výběru.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2021. Cernahoralastminute.cz - porovnání cen zájezdů do Černé Hory. Web Cernahoralastminute.cz využívá cookies.