Černá Hora - dovolená

Zobrazeno 1-10 z celkem 3621

Top nabídky

Výběr nejzajímavějších nabídek z nejbližších 100 termínů odpovídající vašemu výběru. Vybrat si můžete z nejlevnějšího zájezdu, nejluxusnějšího pobytu nebo ubytování s nejlepšími recenzemi:

Nejlevnější Černá Hora - dovolená

Nejlevnější Černá Hora - dovolená

Nejlevnější dovolenou Černá Hora - dovolená ze 100 pobytů odpovídající vašemu výběru pořídíte v 4hvězdičkovém ubytování Hotel Butua Residence. Svou rekreaci v období od 28.3. do 2.4.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 2 593 Kč, se stravou formou snídaně. Tato výhodná jarní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. V ceně pobytu je zahrnuta sleva 9 % z původní ceny 2 849 Kč. Hotel Butua Residence je situován v letovisku Budva. Doprava do letoviska v lokalitě Budva je v rámci této nabídky vlastním autem. Využijte nejlevnější Last Minute v Černé Hoře.

Luxusní Černá Hora - dovolená

Černá Hora - dovolená - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou v Černé Hoře? Zkuste přepychový luxusní 5hvězdičkový Hotel Splendid-Conference And Spa Resort v letovisku Bečiči. V období od 3.4. do 14.4.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 20 605 Kč se stravou formou snídaně. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny. Tento termín zahrnuje slevu 20 % z původní ceny 25 756 Kč. Do lokality Bečiči, kde se ubytování Hotel Splendid-Conference And Spa Resort nachází, se dostanete vlastním autem. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné jarní dovolené v Černé Hoře.

Černá Hora - dovolená - nejlepší recenze

Černá Hora - dovolená - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 92 % má v 100 nejbližších zájezdech odpovídající vašemu výběru 4hvězdičkový Iberostar Bellevue Hotel. Recenze je udělená na základě 18 hodnotících uživatelů. V termínu od 2.4. do 10.4.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 9 520 Kč se stravou formou All Inclusive. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Do lokality Bečiči, kde se ubytování Iberostar Bellevue Hotel nachází, se dostanete vlastním autem. Užijte si nádhernou jarní dovolenou v Černé Hoře s nejlepší recenzí v oblasti Bečiči.

Jaké jsou možnosti dovolené v Černé Hoře?


Luxusní nebo levná dovolená?

Chcete to nejlepší ubytování - dovolená, zajímá vás pouze luxusní dovolená? Podívejte se na ty nejlepší hotely v Černé Hoře. Pokud je pro vás důležitá cena a zajímají vás pouze nejlevnější zájezdy do Černé Hory, můžete svůj výběr vyběr zůžit na Černá Hora - dovolená levně případně se můžete podívat na slevy u konktrétních zájezdů. Svůj výběr dovolené v Černé Hoře můžete zůžit také na zájezdy s garancí nejnižší ceny, kterou nabízí největší cestovní agentura v ČR Invia, zastupující více 300 cestovních kanceláří působících na českém a slovenském trhu. Řazení hotelů a dalších ubytovacích zařízení dle recenzí je velmi užitečná věc, jak vybrat tu nejlepší dovolenou podle hodnocení lidí, kteří se podělili o své zkušenosti. Recenze se zobrazují v levém dolním rohu fotografie formou celkového hodnocení ubytování a počtu ohodnocení.

Výběr lokality

Svůj pobyt v Černé Hoře můžete vybrat z následujících 9 letovisek:

Alternativní dovolená

Nevybrali jste si v Cernahoralastminute.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou v Černé Hoře můžete vyzkoušet například také web Dovolená Černá Hora. Zajímají vás možnosti rekreace v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou jako dovolená Španělsko, pobyty Tunisko 2021 nebo například zájezdy USA 2021 či Last Minute Zanzibar.

Vyhledávání zájezdů
Vaší dovolenou: Černá Hora - dovolená můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu. Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí zájezdy odpovídající vašemu výběru.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2021. Cernahoralastminute.cz - porovnání cen zájezdů do Černé Hory. Web Cernahoralastminute.cz využívá cookies.
Verze: 8.0.0